Design is ... 2013 award - najlepsze wnętrza wg Shaw Contract Group

komentarzy: 0
30 Sierpień 2013

Shaw Contract Group, amerykański producent płytek i wykładzin dywanowych poprzez głosowanie na swoim portalu wyłonił zwycięzców w firmowym konkursie Design is … , podczas którego internauci z całego świata oceniają wnętrza w których zastosowano płytki dywanowe Shaw z różnych kolekcji.

Przeglądając nagrodzone projekty można zauważyć, że właściwe nie ma obiektu, przestrzeni w której nie można zastosować płytek dywanowych – oczywistością są biura, ale pojawiają się również  muzea, szkoły, lotniska, szpitale i przychodnie czy nawet restauracje i puby.

Szereg wzorów umożliwia kształtowanie przestrzeni w sposób nieograniczony a w połączeniu z wybraną przez klienta kolorystyką ( system NSP) pozwala na zaprojektowanie i zrealizowanie bardzo indywidualnego i niepowtarzalnego wnętrza.

Wśród tegorocznych nagrodzonych realizacji widać szczególne zainteresowanie ostatnimi kolekcjami – prostokątnych płytek 18x36 oraz on the edge. Projektanci z dużym zaangażowaniem wykorzystali sugestię firmy Shaw aby za pomocą tych produktów „wyrzeźbić” podłogę i nadać unikalny charakter pomieszczeniom.

Na potrzeby bloga wybrałam kilka najciekawszych wnętrz – pełen przegląd wyników Design is dostępny jest na stronie http://designis.shawcontractgroup.com/2013/peopleschoice/

Mam nadzieję, że zaprezentowane realizacje skłonią naszych architektów i inwestorów do bardziej odważnego korzystania z możliwości jakie daje… podłoga…

Kategorie: Inspiracje

Dodaj komentarz